Jesse McCartney....POvídání+fotky

31. prosince 2009 v 9:56 | petruška |  Jesse McCartney......♥:-)

Povolání:Zpěvák,Herec Textař


Věk:22

Datum narození:9.4.1987

Místo narození:New York City,New York,USA


Znamení:Beran

Výška:178 cm


Jesse McCartney se narodil 9. dubna 1987 v New York City Ginger a Scotovi McCartney, má mlasší sestru Leu a brášku Timmyho. Jeho prarodiče jsou z Kalifornie. Jesse je skotského, irského a anglického původu a je křesťan. V roce 1998 se přestěhovali do Ardsley v New Yorku, kde Jesse vyrůstal a žil do roku 2004. Nyní údajně žije v LA. První velký zlom nastal v roce 1994 kdy v sedmi letech hrál na Brodwayi - The King & I. Jesse měl rád hudbu, proto se přidal do skupiny Sugar Beats. V roce 1997 byli nominovaní na cenu Grammy.

V roce 1998 se Jesse vrátil opět k hraní a oslavil úspěch jako Chandler v seriálu All My Children. V té době byl Jesse hodně vidět - vyhrál cenu pro nejmladšího herce (2001) a cenu za Nejlepší výkon v televizním seriálu. Následovalo mnoho dalších nominací a ocenění - Nejzajímavější dětský herec a nejzajímavější mladý herec (u nás asi odbdoba Objevu roku).

V roce 1999 se přidal jako nejmladší (12) do kapely Dream Street, kteří ještě před rozpadem roce 2002 získali platinu. Kariéra v Dream Street Jessemu přispěla taky pro jeho následný rozjezd na sólové dráze. Ze začátků jmenujme např. "Moderní popelka (Best Day Of My Life)", "Ella Enchanted (duet s Anne Hathaway Don't Go Breaking My Heart)". Jesse vydal v roce 2003 první desku s názvem JMac. Album obsahovalo tři songy - "Beautiful Soul", "Don't You" a Why don't "You Kiss Her?"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama